Greenbull

 

 

Greenbull padangų gamintojas „Pneusmarca“ buvo įkurtas 1961 m. „Pneusmarca“ įmonė specializuojasi sunkvežimių padangų restauravime, įvairių segmentų padangų pardavime ir techninėje pagalba už jos ribų. Bendrovė platina lengvųjų automobilių, motociklų, komercinių transporto priemonių ir sunkvežimių padangas tokių gamintojų kaip - Michelin, Dunlop, Bridgestone, Hankook, Pirelli, GTRadial, Yokohama, Toyo, Continental, Aurora ir Metzeler. 

 

Mūsų siūlomos Greenbull sunkvežimių varomosios ašies, priekabų, puspriekabių ir parazitinių ašių padangos yra restauruotos karšto vulkanizavimo metodu. Karštos vulkanizacijos gamybos procesas yra labai panašus į naujų padangų gamybos technologiją. Iš pradžių vertinama, ar padangos yra tinkamos restauruoti (pagrindiniai padangų gamintojai leidžia iki 2-3 atnaujinimo kartų). Jei padangos praeina pradinį bandymą yra nuimamas senasis protektorius. Naujasis protektorius ir jo protektoriaus padangos gaunamos specialiose formose arba štampuose, kur jie tam tikrą laiką laikomi maždaug 150 ° C temperatūroje bei atitinkamame kalibruotame slėgyje.

 

Restauravimas sunkvežimių ir pramoninių padangų segmente sparčiai populiarėja, nes vis svarbesnė tampa aplinkos apsauga ir sėkmingas panaudotų medžiagų perdirbimas. Būk vienas iš mūsų, kuris rūpinasi aplinka, kurioje gyvename!

 

Galimus „Greenbull“ padangų dydžius ir modelius galite rasti mūsų kataloge!